O komisji

Osoby zainteresowane stawianiem się na KSI w celu otwarcia lub zamknięcia próby proszone są o wysłanie wiadomości email.

W wiadomości proszę zawrzeć informacje dotyczące tego, czy probant chce zamknąć czy otworzyć próbę (w tym wypadku proszę o dołączenie zadań) lub zmienić zadanie czy przedłużyć czas trwania próby. Proszę również podać informacje z jakiej drużyny jest kandydat oraz kto jest opiekunem próby.

KSI odpowiada na wiadomości po ustaleniu dokładnej godziny stawiania się kandydatów w dniu posiedzenia, dlatego prosimy, aby kandydat sprawdzał pocztę na bieżąco.

Kandydat proszony jest o przyniesienie karty próby na posiedzenie. Jest ona dostępna w zakładce „Komisja Stopni Instruktorskich” w Dokumentach na stronie na Sharepoint (dostęp dla członków hufca Olkusz posiadających konta w domenie @zhp.net.pl).

KSI kolor, całe‚ bez tła

Kontakt:
KSI@olkusz.zhp.pl

hm. Anna Franik

Przewodnicząca
Kontakt:
anna.franik@zhp.pl

Na harcerski szlak weszłam za namową koleżanki z klasy, gdy miałam 12 lat. Do dziś z tego szlaku nie zeszłam. Pełniłam różne funkcje; od drużynowej gromady zuchowej, przez namiestnika zuchowego, przewodniczącą komisji rewizyjnej hufca, po komendantkę hufca. Dziś kieruję pracami naszej KSI. Na co dzień pracuję w firmie produkującej wyciągarki samochodowe, które niejednego wyciągnęły z tarapatów. Podstawowa część mojej garderoby to wygodne buty na długie spacery z synkiem i mężem. Walczę z uwielbieniem do słodyczy podczas czytania kryminałów.

Zuza - Styczeń 2023

phm. Zuzanna Barczyk

Kontakt: 796 950 486
zuzanna.barczyk@zhp.pl

Moja przygoda z harcerstwem zaczęła się, gdy skończyłam 10 lat. W ostatnim czasie, jako zastępca komendanta, zajmuję się kontaktami z organizacjami zewnętrznymi, ale działam także w hufcowym Zespole Programowym i KSW. Lubię gramatykę języka japońskiego, frytki i herbatę Pu Erh. W wolnym czasie tłumaczę wiersze VI Dalai Lamy.

Justyna Chmist - 2023 Maj

phm. Justyna Chmist