Podsumowanie Harcerskiej Akcji Letniej 2021

Czy początek roku szkolnego to odpowiedni czas na podsumowanie naszej Harcerskiej Akcji Letniej? Tak nam się wydaje!
41 harcerzy i harcerek oraz 13 członków kadry spędziło 15 dni na obozie harcerskim Hufca ZHP Olkusz na bazie Hufiec ZHP Andrychów w Mrzeżynie. To były bardzo intensywne dwa tygodnie. Jako piraci staraliśmy się zdobyć sojuszników, żeby bezpiecznie wydostać się z wyspy, do której dotarliśmy pewnej burzowej nocy. Za nami 43 bloki zajęciowe – gry fabularne, rozmaite majsterki, techniki harcerskie. Jesteście ciekawi, co dokładnie działo się każdego dnia obozu? Już możecie to sprawdzić!

Zapraszamy Was:
🏕 do obejrzenia zdjęć, które cierpliwie wykonywał dla Was zespół promocji, kadra oraz sami uczestnicy,
🏕 do przeczytania kroniki skrupulatnie pisanej przez druhnę Weronikę Borgosz oraz druhnę Marię Barczyk.
Podsumowując obóz nie możemy zapomnieć o szczerych podziękowaniach dla Pani dr Joannie Puchalskiej, pracownika Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ, Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ w Krakowie, która przygotowała i udostępniła nam materiały służące do przeprowadzenia warsztatów dla instruktorów pt. „Niech zadrży każdy wróg gdy wejdzie nam na kurs”

Link do filmu na YouTube: https://youtu.be/IccqGpzSBjk

Możliwość komentowania została wyłączona.